Ofis : 0 236 250 00 24 - Gsm : 0 506 484 52 95

Manisa Shingle Çatı Tamiri

Manisa ve İzmir bölgesinde mevcut Shingle çatı uygulamalarınızda sorun yaşıyorsanız tecrübeli ekibimiz yerinde inceleme yaparak size en uygun projeyi sunacaklardır.

Türkiye’de çatılar geleneksel bir alışkanlıkla genellikle kiremitten inşa edilmektedir. Ancak kiremitin sağladığı fayda kadar, kırılgan olması sebebiyle sıkılıkla yarattığı sorunlar da vardır. Sürekli tamir ve bakım isteyen ve kırılgan malzemelerden yapılan çatıların masrafları bir süre sonra yeni bir çatı yaptıracak kadar ciddi rakamlara ulaşmaktadır.

Gelişen ve yenilenen teknoloji ile inşaat sektöründe her gün yeni bir ürün piyasaya sürülmektedir. Değişen mimari tarzın da etkisiyle bina sahipleri farklı model ve özellikte çatıları tercih etmeye başlamıştır. Bu yeni ürünler arasında son yıllarda en fazla rağbet gören, asfalt kiremit olarak da adlandırılan shingle çatı kaplamasıdır.

Shingle çatı rüzgar, yağış, güneş ışığı gibi dış etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Doğru uygulama yapılması halinde uzun yıllar bozulmadan işlevini yerine getirir. Kiremit veya diğer çatı örtüsü malzemelerine göre daha hafif olması sebebiyle binalara yük bindirmeyen ve deprem gibi felaketlerde daha fazla koruma sağlayan özelliğe sahiptir. Çok değişik renk ve desenlerde üretilebilen bir malzeme olası sebebiyle de dekoratif ve estetik görünüm sunmaktadır. Uygulaması kolay ve ek malzeme gerektirmeyen bir özelliği vardır. Elastik ve dayanıklı yapısı sayesinde üzerinde yürümeye ve yük taşımaya müsaittir. Yapısında bulunan minyatür taşlar güneş ışınlarının yansıtılmasını ve ultraviyole ışınların binaya ulaşmasını engellemeyi sağlar. Her iklim ve hava koşuluna uyumlu olması sebebiyle de tüm bölgelerde kullanılabilmektedir.

Shingle çatı tüm bu fonksiyonel özellikleri yanında bina görünümüne sağladığı katkı ile eski binaların bile çok daha şık ve güzel görünmesini sağlar. Hafif olması sebebiyle altına inşa edilecek iskelet maliyetini azaltır. Uygulaması kolay olduğu için zaman bakımından da çok daha kısa sürede inşa edilebilmektedir. Doğru uygulanması halinde onlarca yıl bozulmadan ve tamirat istemeden dayanma özelliği de shingle çatı için tercih sebebi olmaktadır.

Her renk ve desende shingle çatı uygulamalarımız ile güzelleştirdiğimiz çatılar arasına sizin çatınızın da girmesi artık hayal değil. Ekonomik ve kaliteli shingle çatı hizmetimiz ile sıfırdan shingle çatı inşası yanında mevcut çatınızın yıkılarak shingle çatı ile değiştirilmesi uygulamalarımız da bulunmaktadır.


Shingle Çatı Tamiri ihtiyaçlarınızı kalıcı, güvenilir ve alternatif çözümler sağlayarak sunan firmamızla iletişime geçerek ve detaylı bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Manisa shingle Çatı Tadilatı Hizmetleri

Hotline
Hemen Ara