Ofis : 0 236 250 00 24 - Gsm : 0 506 484 52 95

Manisa Seramik Kaplama

Son zamanlarda çatıların üzerine Seramik kaplama kullanılan bir yöntem oldu. Çatılarda Mavi ve Beyaz Reklerde kullanılan seramiklerin ise Granit kaplama seçenekleri de oldukça tercih edilen bir yöntemdir.

Çatılarda Seramik yada Granit kaplama yöntemi oldukça faydalı bir yöntemdir, ancak fiyatlarından dolayı bir çok kişi tarafından tercih edilemez.

Seramik kaplamayı dayanırlılık açısında oldukça uzun vadede kullanabilirsiniz, çatıdan su sızmasına kesin bir şekilde önlemiş olursunuz.

Maddi imkanınız el veriyor ise Tavsiyemiz Çatılarınızda Seramik kaplamadır.

Çatı sistemleri düz olan alternatifler için Seramik kaplama su ve ısı izolasyonu üzerine yapılması uygundur, bu işlemin kullanım nedeni su izolasyonunun ömrünü 2 – 3 kat daha fazla uzamasını sağlar.

Aynı zamanda ısı izolasyonunuda korumuş olacaktır, Özellikle temiz ve kullanışlı yani çatının üzerinde rahatça dolaşılmasını sağlayacak hatta teras olarak’da kullanımı mümkün olacaktır.


Seramik kaplama ihtiyaçlarınızı kalıcı, güvenilir ve alternatif çözümler sağlayarak sunan firmamızla iletişime geçerek ve detaylı bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hotline
Hemen Ara