Ofis : 0 236 250 00 24 - Gsm : 0 506 484 52 95

Manisa Endüstriyel Çatı

Endüstriyel çatı sistemleri, endüstriyel yapılara doğal ışık sağlar. Panel şeritler, gün boyunca fabrikalar ve endüstriyel tesislere doğal ışık iletir. Paneller, mevcut yapılardaki endüstriyel ışık boşluklarına tek panel ya da tüm bir ünite olarak kolayca bağlanabilir.

Endüstriyel alanlar, fabrikalar 24 saat boyunca hizmet veren alanlardır ve çalışanların sağlığı açısından uygun şekilde aydınlatılmaları esastır. Yapay ışık kaynakları zaman içerisinde insan fizyolojizi ve psikolojisi üzerinde zararlar oluşturduğundan, gün içerisinde olabildiğince gün ışığından faydalanmak bu yapılarda esastır.

Bu şekilde hem aydınlatma maliyetlerinde ciddi azalmalar olacak hem de gün ışığının pozitif etkisi çalışanların verimliliğini arttıracaktır. Isı, su yalıtımını da aynı anda sunan Endüstriyel Çatı sistemleri, yapılarınızda ekstra yüke neden olmayacağından hem yapı maliyetlerini azaltacak hem de kolay işçiliği sayesinde işçilik süreleri kısalacaktır.

Endüstriyel çatı sistemlerinde kullandığımız malzemeler minimum bakım isteyen çatı sistemleridir. Kaliteli işçilik sonrasında uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ferah alanlara sahip olabilirsiniz.

Endüstriyel çatı ihtiyaçlarınızı kalıcı, güvenilir ve alternatif çözümler sağlayarak sunan firmamızla iletişime geçerek ve detaylı bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Manisa Endustriyel Çatı Hizmetleri

Hotline
Hemen Ara