Ofis : 0 236 250 00 24 - Gsm : 0 506 484 52 95

Manisa Mebran Kaplama

Özelikle kış aylarının beraberinde getirdiği olumsuz hava koşullarından dolayı yıpranıp eskiyen veya kalitesiz malzemeden yapılan çatılar kolayca yıpranır ve bir süre sonra çökme riskine girer. Ayrıca yıpranan ve zamanla çatlamaya başlayan bu yapılar, dışarıdaki soğuk havanın kolayca içeri süzülmesine, yağmur ve kar sularının sızmasına ve rutubet oluşturarak mekânda kötü bir koku oluşmasına sebep olur. Bunların önüne geçebilmek için en modern yöntemlerden biri olan mebran kaplama tercih edilmelidir. Sürekli temizlik ve bakıma ihtiyaç duymayan, hava koşullarından etkilenmeyen, yanmayan, paslanmayan ve dolayısıyla uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu sistem aynı zamanda mekânın dış cephesinin de daha güzel görünmesine yardımcı olur.

Modern görünümü ve avantajlı kullanım özelliklerinden dolayı şimdilerde birçok kişi veya firmanın tercih ettiği mebran kaplama, yüzey malzemesi Avrupa’dan ithal edilen bir üründür. Tamamen sağlıklı bir yapıya sahip olan ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onaylamış olduğu PVC folyo maddesinden yapılan bu ürünler, aynı zamanda bakteri barındırmaz. Mebran kaplama dolapların yapım aşamasında ise yüzey, belirli ölçülerde kesildikten sonra zımparalanır ve daha sonra tutkallanır. İki kat yapılmış olan tutkal kuruduktan sonra malzemenin hava ve ısı izolasyonu oluşturulur. Son olarak ise yüzeye PVC kaplama işlemi yapılır.

Mebran kaplamalar yalnızca çatılarda değil; aynı zamanda dolaplarda, TV ünitelerinde kapılarda da kullanılır. Farklı model alternatiflerine sahip olması, uzun vadeli olarak tasarruf imkânı sağlaması, temizliğinin ve bakımının kolay olması ve mekânı dış etkenlere karşı güvenli bir hale getirmesinden dolayı mebran kaplama ürünler son yıllarda en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Bakteri tutmaması ve kolay temizlenebilir olması özelliği ise, ürünü özellikle çocuklu evler için kullanışlı bir hale getirir. Bazı kaplamalar sudan tamamen etkilenerek kabarma yaparken, mebran uygulamalarında böyle bir sorun olmaz. Ürün yüksek kalitededir, sudan etkilenmez. Bunun dışında istenilen her ölçüde uygulanabilir. Ayrıca farklı renk ve konseptlerde tamamen kişinin isteğine bağlı olarak yaptırılabilir. Özellikle dolaplarda uygulanacak mebran kaplama modelleri mat ve parlak olmak üzere iki seçenekte sunulur. Ürünün fiyatı rengine ve boyutlarına göre değişim gösterir.


Mebran Kaplama ihtiyaçlarınızı kalıcı, güvenilir ve alternatif çözümler sağlayarak sunan firmamızla iletişime geçerek ve detaylı bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Manisa mebran kaplama Hizmetleri

Hotline
Hemen Ara